Prodej horského apartmánu 2+kk

Adresa:

Harrachov

Cena:

4 790 000 Kč

Popis:

Jste milovníci čistého horského vzduchu, aktivních dovolených ale i klidných večerů na terase u grilu se sklenkou červeného? Pokud jste tři krát odpověděli ano, mám pro Váš ideální místo pro odpočinek. 
Nabízím ke koupi apartmán o velikosti 2+kk a výměře 48,15m2 (byt + terasy), který se nachází ve čtvrtém patře bytového domu. Disponuje předsíní s vestavěnou dřevěnou skříní, z té je vstup do koupelny, ložnice i kuchyně. Kuchyň je vybavená kvalitní prostornou dřevěnou kuchyňskou linkou, vyrobenou na míru a spotřebiči značky Miele včetně vestavěné lednice, myčky či drtiče odpadu. Z kuchyně je vstup na prostorný balkón s výhledem na les. 
Prosvětlená ložnice disponuje velkou na míru dělanou úložnou zdí a vstupem na velkou terasu. Dostatek prostoru pro uložení sportovního vybavení zajistí prostorná sklepní kóje. 
V blízkosti apartmánového resortu jsou mumlavské vodopády. V přímém sousedství je sportovně-rekreační komplex Sportrelax 007, ve kterém se dá využít wellness se saunou, vířivkou, soláriem nebo masáží. Aktivnější mohou využít squash, posilovnu, aerobik nebo stolní tenis. K bytu patří garáž s udržovanou příjezdovou cestou, díky které v jakémkoli počasí vstoupíte do domu suchou nohou. Garážové stání není zahrnuto v ceně bytu. K bytu je možné dokoupit garáž za cenu 700.000,- Kč.